Doprava a platba

Způsob dopravy a dodání

 

Dodací lhůty a způsob zaslání tištěných novoročenek

Zboží je odesláno ihned po vytištění a zkompletování zakázky, případně po uhrazení zálohové faktury, pokud byla vystavena. Zakázku zpravidla expedujeme 5 až 8 dnů od schválení korektury. O termínu odeslání budete informováni v e-mailu. Hotovou zakázku zasíláme prostřednictvím České pošty buď formou dobírky, nebo v případě platby předem na účet, jako doporučenou zásilku. Cena za poštovné a balné je uvedena v ceníku, případně přímo v objednávce, kde je součástí kalkulátoru celkové ceny zakázky.


Převzetí zásilky

Před převzetím zásilky od dopravce musí příjemce zkontrolovat, zda zásilka nemá poškozený obal nebo jiné zjevné poškození obalu či obsahu zásilky. V případě zjevného poškození příjemce musí ihned na místě sepsat zápis o škodě. Poškozený obal nemusí vždy znamenat i poškozený obsah zásilky, proto je lepší se ujistit o jeho stavu. V případě zásilky na dobírku, dopravce vybere finanční částku odpovídající výši objednávky a svým podpisem potvrdíte převzetí zásilky. V případě zásilky placené převodem na účet, dopravce předá zásilku a vy pouze potvrdíte její převzetí.


Dodací lhůty a způsob zaslání elektronických novoročenek

Elektronické novoročenky zasíláme jako přílohu na e-mail uvedený v objednávce po připsání platby na náš účet.

 

Způsob platby

 

Na dobírku

Zboží Vám bude zasláno prostřednictvím České pošty. Termín expedice Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce. Platba proběhne při předávce zásilky.


Bankovním převodem - platba předem na účet

Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte výzvu k platbě a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat. Částku prosím převeďte na účet číslo 1218703379/0800 vedený u České spořitelny. Objednávka bude expedována po přijetí platby na náš účet.

Kontakt

Studio GALAXYS

Jan Hrubeš
Na Hledíku 286
533 52 Staré Hradiště (Pardubice)
603 478 039
galaxys@email.cz

Řekněte o nás na

© 1991 - 2019 Studio GALAXYS