Novoročenky  - banner
Novoročenky - netradiční motivy
Novoročenky které nikde jinde nenajdete
Novoročenky s vlastním portrétem
Novoročenky - rychle, levně, po celé ČR
Japos - firemní novoročenky právě pro vás


Novoročenky - Kolekce motivů 2020

Nabízíme vám originální a neokoukané motivy novoročenek. Dotisk loga a textu je u nás zcela zdarma. Na novoročenky lze použít i dodaný obrázek. V katalogu naleznete romantické motivy navozující vánoční a novoroční atmosféru, vtipné novoročenky pro pobavení a dokonce i pár erotických motivů.

Novoročenky s vlastní fotografií

Pokud si dodáte fotografii s vaším portrétem, nebo portrétem blízké osoby, zhotovíme vám originální novoročenky dle níže uvedeného vzoru. Namísto portrétu je možné použít i jiný obrázek (sídlo vaší firmy, výrobek atd.).

Objednání a doručení novoročních přání

Zakázky přijímáme pomocí on-line objednávky. Případně je možné výrobu zadat telefonicky, nebo osobně u nás v kanceláři (po domluvě). Hotové novoročenky zasíláme poštou - formou dobírky (lze i na Slovensko). Termín zhotovení je maximálně 7 dní. Před vlastním zhotovením, do 24 hodin od odeslání objednávky, automaticky zasíláme náhled ke korektuře na vaši e-mailovou adresu. Objednávku novoročenek jsme schopni vyřídit i expresně, a to i do 24. hodin od schválení korektury. I při tomto expresním vyřízení jsou vám k dispozici všechny motivy z našeho katalogu.

Elektronická verze novoročenky

Pokud máte zájem, můžeme vám dodat elektronickou verzi novoročenky ve formátu JPG či PDF vypálenou na CD spolu s tištěnými novoročenkami, případně elektronicky emailem i samostatně bez nutnosti tisku. Novoroční přání tak můžete zasílat svým obchodním partnerům a známým e-mailem. Bližší info naleznete v ceníku.

Co je vlastně novoročenka - její původ a historie

Novoročenka, PF, slangově Péefko - odvozeno z francouzského Pour féliciter - "pro štěstí" je obvykle kartička s přáním do nového roku. Původ a historie hromadného rozšíření novoročenek v českém prostředí jsou nejasné. Obvykle se uvádí, že významným popularizátorem novoročenek byl hrabě Karel Chotek z Chotkova a Vojnína (1783 - 1868, v letech 1826 - 1843 nejvyšší pražský purkrabí). S jeho jménem je údajně spojeno též pronikání zkratky PF, z francouzského "pour féliciter", do českého prostředí. Francouzština patřila na počátku 19. století k povinné výbavě nejvyšších společenských vrstev, francouzská inspirace není proto překvapující. Zajímavé však bezesporu je, že zkratka PF v českém prostředí zdomácněla a dodnes je text PF či POUR FÉLICITER téměř běžnou součástí českých novoročenek. Významnými propagátory a tvůrci novoročenek byli a jsou výtvarní umělci. Je pravděpodobně jejich zásluhou, že novoročenka nemá být pouze slovním sdělením, ale též uměleckým dílem, které má potěšit a často též pobavit.

Všeobecné rozšíření novoročenek je spojeno se sériovou výrobou zejména tištěných papírových přání a v poslední době též stále oblíbenějšími elektronicky rozesílanými novoročenkami. Novoročenky si dodnes uchovávají charakter důvěrného osobního sdělení. Své místo však mají i v moderním obchodním marketingu.

Několik informací o nás

Jsme malá rodinná firma, která ke své původní činnosti profesionální fotografie začala již v roce 1991 nabízet netradiční svatební oznámení a nedlouho poté novoročenky, promoční oznámení aj. Na trhu tedy působíme již přes dvacet let. Upřednostňujeme osobní přístup k zákazníkovi a vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc jeho požadavkům a přáním. Za toto období naší činnosti máme tisíce spokojených lidí a firem, kterým jsme novoroční přání dodali a kteří se k nám pravidelně rok co rok vracejí. Těšíme se i na VÁS a na to, že budeme moci splnit vaše požadavky na krásné novoročenky.
Copyright © 2007 - Studio Galaxys  E-Mail: galaxys@email.cz
Navštivte naše nové webové stránky
ZDE