Novoročenky - banner

Novoročenky - Objednávka

Žádáme vás, abyste objednávku vyplnili ve všech bodech !

Po odeslání tohoto formuláře bude následovat kontrola zadaných údajů, a teprve po schválení dojde k odeslání samotné objednávky k nám. Náhled ke korektuře vám zašleme následující pracovní den. V případě, že jste objednávku odeslali v pátek po 16 hodině, nebo o víkendu, náhled obdržíte v pondělí.
Copyright © 2007 - Studio Galaxys  E-Mail: galaxys@email.cz
Mnoho štěstí a zdraví do nového roku přeje...
Příjemné vyplutí do nového roku přeje...
Hodně pracovních i osobních úspěchů v novém roce přeje...
Spoustu radostných okamžiků v novém roce 2020 přeje...
Děkujeme za spolupráci v roce 2019 a přejeme šťastný a úspěšný nový rok 2020
Přejeme Vám úspěšný rok 2020 a děkujeme za spolupráci v roce uplynulém
Přejeme svým zákazníkům krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku
Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2020 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
Pevné zdraví a hodně úspěchů do nového roku Vám přeje
Veselé Vánoce a šťastný nový rok.
Frohe Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr.
Merry Christmas and a Happy New Year.
Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.
Případně zatrhněte tuto volbu a napište si svůj vlastní text
Číslo novoročenky (dle katalogu)
Počet kusů (minimální množství je 30 ks)
Rozměr novoročních blahopřání
Pozor, ne všechny motivy se dají zhotovit v jakémkoliv rozměru, některé motivy určené pro rozměr 10x20 cm nelze zhotovit v rozměru menším. Posuďte sami v katalogu motivů zda to půjde, případně se nás optejte.
Expresní vyřízení do 3. pracovních dnů
(příplatek 20% k základní ceně novoročenek)
 
Jméno nebo název firmy (doplní se za text)
  Pokud chcete doplnit logo firmy, musíte si dodat kvalitní podklad buď v elektronické podobě jako přílohu e-mailu ( novorocenky@volny.cz ), nebo nám jej zaslat v tištěné podobě na naši adresu. Logo prosím zašlete nejlépe ve vektorovém formátu (AI, CDR, EPS), případně v bitmapovém formátu (JPG, TIF, BMP).
Text
Zaškrtněte požadované znění textu, který bude uveden na novoročence
Doplňující zpráva
Zde uveďte doplňující požadavky či přání ke zhotovení novoročních blahopřání.
Pokud má být fakturační adresa jiná než adresa pro doručení, uveďte ji zde.
Jméno a příjmení / Název firmy
Ulice a číslo
Město
PSČ
Kontaktní telefon
Emailová adresa
Adresa pro doručení
Vyplňte adresu na kterou se hotové novoročenky budou zasílat a emailovou adresu na kterou se bude před vlastním zhotovením zasílat náhled ke korektuře.
Ještě jednou si pozorně přečtěte správnost vepsaných údajů, a pokud je vše v pořádku, tak objednávku odešlete. Pokud k nám objednávka v pořádku dorazí, bude vám zaslána zpráva a do 24 hodin po odeslání obdržíte náhled ke korektuře. Jestliže tuto zprávu a náhled neobdržíte, nejspíše se objednávku nepodařilo správně odeslat a objednávka k nám nedošla. V tom případě nás prosím kontaktujte, abychom mohli tuto situaci vyřešit.

Odeslanou objednávku již nelze měnit, jelikož nejpozději druhý den se na zakázce začíná pracovat a vzniklé výdaje by bylo nutné uhradit !

Zhotovené novoročenky Vám po odsouhlasení korektury budou doručeny poštou formou dobírky.
Zákazník četl a souhlasí s obchodními podmínkami
Obálky
Obálky k novoročenkám jsou velikosti C6 (162x114 mm) a DL (220x110 mm).
Kvalitní navlhčovací obálky jsou zhotoveny v několika barevných odstínech (viz ukázky níže).
Cena barevných obálek je pro rozměr C6: 4,- Kč/ks a pro rozměr DL: 5,- Kč/ks,
nebo je možné objednat obyčejné bílé obálky pro oba rozměry v ceně 2,- Kč/ks.
Barva obálek
Počet kusů
Případně zatrhněte tuto volbu a napište název písma z tohoto SEZNAMU
Písmo
Zaškrtněte požadované písmo, kterým bude uveden text na novoročence
V případě potřeby objednávku vyřídíme i do 24 hodin od schválení korektury.
Červená         Zelená           Žlutá            Modrá         Růžová       Lososová      Fialková
Elektronická novoročenka
Zakulacení rohů
Zde si můžete objednat zakulacení rohů novoročních blahopřání, které tak dostane elegantnější vzhled (viz ukázka níže). Při využití této možnosti se připočítává jednorázový příplatek k celkové ceně - 100,- Kč. Na příplatek nemá vliv počet kusů.
Elektronická verze novoročenky
Pokud máte zájem získat Vaše novoročenky v elektronické podobě ve vyšším rozlišení a bez vodoznaku, můžeme Vám je uložit ve formátu JPG nebo PDF na CD a zaslat spolu s tištěnými novoročenkami. Cena je 300,- Kč včetně CD-ROM.

V případě, že máte zájem pouze o elektronickou verzi novoročenky a nepožadujete klasické tištěné, tak je možné ji získat za cenu 800,- Kč. Tuto e-novoročenku obdržíte po schválení kontrolního náhledu a provedené platbě předem na náš účet, a to v příloze emailové zprávy.
Fakturační adresa
V případě, že fakturační adresa je jiná než adresa pro doručení, uveďte ji prosím zde. Případně zde uveďte IČ společnosti, abychom ho mohli uvést na faktuře.
Pokud by Vám z nějakých důvodů nešla tato on-line objednávka odeslat, kontaktujte nás na telefonním čísle 603 478 039. Případně nám zašlete všechny potřebné údaje v e-mailové zprávě na adresu: novorocenky@volny.cz
Orientace v katalogu
a jak novoroční přání objednat.


Na této stránce katalogu s novoročenkami najdete miniatury pod kterými jsou zobrazena čísla jednotlivých motivů. Po kliknutí na některý z nich se dostanete na stranu s detailnějším pohledem a informacemi o možných rozměrech.

Pokud si z katalogu vyberete  motiv novoročenky, uveďte jeho číslo v objednávce a následně doplňte všechny potřebné informace. Vyberte si znění textů, zvolte si písmo, či zda máte zájem o obálky atd. Nezapomeňte, že je možné upravit barevnost novoročenky dle vašich potřeb. Jakékoliv změny uveďte vždy do sekce "Doplňující zpráva". Po kompletním vyplnění všech údajů objednávku odešlete.

Co bude následovat.

Jakmile objednávku od vás obdržíme, připravíme dle uvedených údajů grafický návrh novoročenky a zašleme ho ve formátu JPG na vaši emailovou adresu ke korektuře. Pokud byste chtěli provést v grafickém návrhu nějaké změny, stačí upřesnit jaké, připravíme vám návrh nový a opět zašleme ke schválení. Jakmile nám korekturu potvrdíte, novoročenky zhotovíme maximálně do 5. pracovních dnů. Poté novoroční přání zašleme poštou - převážně formou dobírky, ale po domluvě je možné provést platbu i předem na náš účet.

To je vše, pokud jste zde nanalezli co vás zajímá, tak nám zavolejte na telefonní číslo níže uvedené, nebo napište na náš e-mail.

Telefon: 603 478 039